Llista d’equips inscrits

26è Torneig aleví, infantil i cadet

Ja podeu consultar la relació d’equips inscrits al Torneig de Nadal Caga Tió.

Per evitar possibles equivocacions a les inscripcions, us recomanem que reviseu la informació publicada. Qualsevol errada a modificar heu d’enviar un correu electrònic a activitats@esportigualada.cat. Teniu temps fins el dimarts 12 de desembre a les 3 de la tarda.

Aleví masculí

 

 

“Los Pelones” D’Òdena Ruben Rubio Mula Martí Rubio Oliver Marcel Alcaraz Blanch Raul Marín Liebana Kim Prat Gabarró Eric Claver Rodriguez
Avangers Jordi Ramon Robles Aleix Ramon Medina Joan Roig Lobato Sergio Monroy Vázquez Biel Figarola Almirall Arnau Cots García Arnau Amat Oller
Boles De Foc Mar Garcia Dominguez Pau Jimenez Isant Gerard Junyent Garcia Pol Tico Valls Biel Coronel Villalba Ramon Poncell Solano Jan Jimenez Isant
Cracks Del Ramonka Anna Piqué Alecha Albert Sàbat Piqué Martí Jerez Revelles Joel Roca Santacana Olau Riera Peretó Oriol Povill Mora Gerard Canales Montes
Els Capitans Georgina Bisbal Encuentra Guiu Gómez Costa Bru Margalef Vilaseca Roc Esteve Ramon Aleix García Fernández Miquel Baró Garcia Eloi Puig Bisbal
Els Grafitis De L’Esport Montserrat Caro Fernández Sergi Molina Soteras Alen Dergic Trilla Pol Manzano Parra Jaume Comas Navarro Carles Castro José Jordi Vives Caro
Fair Play Marta Sánchez Morera Martí Sala Mas Manel García Balsells Biel Pérez Vilanova Marc Fernández Roselló Pol Murillo Ibánez Oriol Solé Sánchez
Fènix Sílvia Zambudio Martí Borrega Nil Santacana Oriol Malet Jordi Malet Jan Teixidó Ton Vives
Friends Team Juanma Hornos Lucena Robert Hornos Ortega Joel Fontana Pérez Marcel Martínez Compte Daniel Alemany Pérez Àlex Bocache Alamillo
Friends Time Eva Juan Triviño Noé Mora Eric Fondon Cazorla Cesc Molas Busqué Ton Vilarrubias Planell Izan Bilches Santano  David Balcells
Frikipanda_Official Oscar Rentero Martin Biel Rentero Muxi Biel Santaulària Cruz Marc Serrano Pintó Albert Vancells Noguera Gerard Bernaldez Cos Roger Bernaldez Cos
Frikypandes Teresa Prats Vila Ramon Altarriba Prats Sito Menacho Prats Bernat Oliva Jubert Eudald Balsells Vidal Quim Llobet Ibañez Roger Jansà Camps
Futbolíssims Gemma Fernández Rivas Miquel Tolosa Fernandez Pau Grau Fernandez Joan Llacuna Sans Àlex Vallès Raja Ot Bayà Sola Biel Noguera Diaz
Give Me Five Miquel Lao Ribes Guillem Lao Vila Marcel Lao Vila Marius Farres Iglesias Jan Riba Mossolls Richy Fuentes Moral
Iron Masters 1 Carles Cabre Prat Guillem Cabre Simo Ruben Estaban Calvo Raul Zamora Ordoñez Marc Blasco Castañeda Iker Riola Alamillo
Iron Masters 2 Lluïsa Romero Jan Capdevila Romero Àlex Peñas Pulido Biel Doménech Llopart Joel Ortiz Mas
Òdena Revolution Jordi Morales Cazorla Jordi Morales Palomino Pau Cantos Priego Jan Mateo Martinez Xavi Fondon Cazorla Jan Llobet Ferres
Tets Del Mowgli Antònia Trenzano Ollé Guiu Egea Trenzano Gerard Camps Pintó Guillem Parras Solano Lluc Pons Places Miquel Sierra Miñes Martí Vilà Serravinyals
The Golden Boys Lidia Mateo Ramirez Roger Raja Martin Eloi Mañe Mateo Asier Ibañez Salvatierra Pepe Garcia Godo Oscar Chamero De La Rosa Unai Garcia Balcells
Velociraptors Pilar Berlandino Cambra Nico Valle Eduard Samaniego Martí Samaniego Pol Rubio Biel Martinez Del Rio
Els Ràpids Cristina Domènech Oriol Minguito Jan Rojo Nil Camps Marc Pelfort Ton Méndez Roc Esteve

 

 

Aleví femení

 

 

Girls On Fire Yolanda Torralbo Matas Ona Fuster Torralbo Gisela Fuster Romera Laia Montero Mula Berta Puig Bisbal Alba Garcia Carné
Les Cracs Carles Elvira Santos Marta Elvira Elvira Aleth Claramunt Moreno Queralt Corominas Valdés Aina Pujol Vives Julia Bacardit Martinez Iria Cantero Colomer
Squad Marta Soteras Prat Sara Vives Soteras Mireia Vives Jana Bernaldez Laura Ariza Villarroel Noa Fernandez Egea Sira Farnos
Súper Llebres Montse Mateu Castells Laia Morera Vidal Clara Miserachs Domènech Berta Roset Vives Martina Castells Mir Aina Leonés Salgado Berta Camprubí Mateu
Estrelles De Colors Damas Gari Jana Gari Clara Enrich Clara Compte Martina Calix Isabel Enrich Sira Baltà Claramunt
Ulls De Pedra Silvia Alemany Alegre Mireia Corrons Alemany Anna Giner Jana Claramunt Mar Buchaca Ruth Gras Perez Paula Hernandeo

 

Aleví mixt

 

 

Els Puma Joana Calvet Sole Claudia Francco Calvet Aitana Pasadas Pastor Iker Fernandez Garcia Arnau Carrique Balcells Iker Puga Bernabeu
Llamps I Trons Monica Valls Huguet Nil Escolà Valls Oriol Sala Cabeza Pol Àvila Sorroche Unai Sabuquillo Moreno Carlota Mollà Torrellardona Elena Oliva Sabater
Quintet Mixt Meritxell Tudela Muntané Jaume Solà Tudela Fiona Regordosa Fidel Homs Mirta Puig Pau Sayavera  Júlia Chmyr
Retramonguers Mireia Subirana Chaves Àlex Valldaura Sendra Anna Mayoral Uraña Oriol Alonso Bernardez Laia Gassó Paradell Max Samaniego Costa Júlia Oliveras
The Big Fossas Brothers Marina Iglesias Valls Mirta Farres Iglesias Vinyet Garcia Domenech Sergi Subirana Díaz Sara Popa Bueno Èrik Ventura Gili Emma Badia Hito
Red Dragons Xavier Farrés Mar Farrés Escala Gala Barnés Lozano Toumani Diallo Kassoum Diallo Edurne Varea Arona Rovira

 

 

Infantil masculí

 

 

#Sangverda Carme Planell Oller Roger Olalla Sagurra Arnau Vilarrubias Planell Gerard Guisado Serrano Albert Ortiz Mas Oleguer Coro Mendez
Caçabolquers Núria Tort Nieto Jan Estevez Tort Nil Coronel Villalba Joan Pujolà Vico Guim Morcillo Falcones Gerard Vives Cot
Els Megacracks Neus Salgado Guarro Gerard Leonés Salgado Quim Guerrero Cañas Jordi Florensa Albadalejo Gerai Gomez Cabello Oriol Ferrús Cordomí
“Criaturetes” Del Senyor Ivonne Alemany Alegre Gerard Peñaranda Albert Soler Arnau Vargas Xavier Martínez Oriol Pou
Lojordan Fanny Peretó Àlex Riera Peretó Nil Santaulària Cruz Nil Camañes Termens Lluc Sala Mas Pol Fernández Salgado
Los Metecabra Josep Maria Roca Sole Enric Pagés Daniel Oliva Arnau Pujol Juli Caro Ot Vilaró Pol Roca
Real Suciedad Monica Gomez Adrian Ortiz Pol Latorre Cesar Gallardo Mikael Rodriguez Victor Navarro
Fongoxeked Cristina Domènech Bru Carner Bernat Esteve Oriol Cirera Pere Moreno Jofre Carbonell
The Winners Sergio Pérez Acevedo David Reig Vall Marc Ramírez Planell Jaume Fillat Grau Pol Bernadet Valero Oleguer Balsells Vidal Mikel Pérez Garcia
The Zombies Josep Maria Tardà Esquius Jan Tardà Nogués Adrià Mensa Valls Aimar Sánchez Palomo Àlex Ortiz Castro Ferran Ros Bricollé Derek Blanco Fernández

 

Infantil femení

 

B&M Xavier Forner Esteve Martina Forner Fabres Beth Muxí Mendez Blanca Altes Puig Marta Puig Pons
Cigronetes Teresa Torrents Casellas Eva Besa Torrents Cèlia Carles Marí Lola Valls Salom Queralt Mateu Carol Mar Planas Costa
Formix Miquel Pintó Colom Pilar Pintó Prió Norah Pareja Stack Judit Mas Riba Sara Vich Gleyal Laia Xin Mercadé
Friends Forever Mireia Parramona Costa Helga Estape Parramona Julia Muñoz Carlota Elvira Elvira Laia Castro Jose Ariadna Corominas Valdes Xenia Morera Botines
Mijen Josep Porredon Palmes Judit Porredon Pique Noa Manzano Etero Etna Vidal Soteras Ingrid Jubero Soriano Mar Quintana Valls
Vip Rocio Olmedo Reche Ona Barrón Carla Laguna Aina Hornes Mèlat Olivé
Warriors Princess Gemma Riera Berenguer Aina Carpi Riera Claudia Roblas Lizarte Alba Ribalta Gabarró Marta Bernaldez Cos Arlet Cots Borrega
Infantil mixt

 

Festucs Montse Forn I Jorba Judit Llobet Tort Ariadna Busque Abello Marc Serra Diaz Guillem Malet Forn
Petazetas Raquel Falip Segura Sílvia Puig Falip Berta Junyent Chandre Alba López Serravinyals Jan Claramunt Font Marc Moncunill Noguera
Trollers Return Nati Belenguer Segura Carla Bisbal Belenguer Sira Diaz-Guerra Prats Carla Solà Tudela Vadim Puig Devant Yago Galàn Casas
Tutti-Frutti Natàlia Prat Salat Mar Morón Prat Andrea Gil López Kala Tolosa Fernández Biel Sevilla Casals Manel Navarro Rovira Xavier Malpartida Tous

 

*A pista sempre hauran de tenir un mínim de 2 nois/es

 

Cadet masculí

 

Anonimus Angelique-Casas, Thomsen Dimas Fruitós Thomsen Pau Buchaca Oliver Pol Coronel Villalba Arnau Quintana Puig Ramses Agüero Redon Aleix Claramunt Campo
Barckrout Maria Salat Miret Marc Llaràs Quim Riba Carles Cervera Joel Valdivieso Ivan Moreno Pau Argelich
Csk La Ropa Ester Peinado Moreno Marc Elvira Peinado Dani Arroyo Gonzalez Gerard Cuadras Sanchez Aleix Junyent Garcia Dani Tapia Alonso
Dream Team Eduard Corrons Roca Edgar Corrons Alemany Arnau Salat Tasias Sergi Bisbal Alex Garcia Godo Ruben Dueñas Martinez
Els Quatre I La Laia Elisabet Martinez Oriol Bravo Guillén Adria Perez Quintana Jan Olalla Segura Eric Morist Martinez
Kakao Puro Jordi Mllàs Busquets Joan Millàs Argelich Hector Hornas Moliner Marc Robles Canales Salva Cabello Miñarro Eric Trenado Barquilla
Paletos Fc Pascual Jimenez Silvestre Tia Castelltort Pinto Dani Jimenez Jorba Gil Bachs Elias Carles Tort Farres Eric Matencio Utiel
Rosa Melano Luis José Ramos Martinez David Ramos Aaron Dominguez Borja Serrano Abel Ramos Jon Castaño Bernat Ferrer
Schalke Temeto Pere Domenech Llombart Pol Domenech Llopart Aitor Martin Delgado Cristian Torregrosa Rodriguez Anderson Chamusca Martins Isaac Olmo Gregorio
Teamlil’S Montse Del Fresno Nil Cervera Guillem Ribas Ernest Pujadó Victor Olivan Gabriel Balsells Jan Prats

 

Cadet femení

 

Chicas Ryaals Joan Díaz-Guerra Millan Mar Claramunt Font Sira Morros Valls Carlota Díaz-Guerra Prats Agar Farrés Garcia Precious Muoleta
Las Pimpim Jordi Morales Cazorla Martina Morales Palomino Aida Ortega Gallego Núria Mensa Trullàs Marta Vargas Serra Xènia Saez Jímenez Ariadna Iglesias Cabello
Drym Tym Joan Romeu Garriga Jana Ribera Martínez Elsa Carnicé Solé Elia Dueñas Martínez Meritxell Gassó Archela Elena Romeu Muset
Llibertat presos polítics Meritxell Tudela Muntané Mar Solà Tudela Nàstia Ordi Muntané Ada Garcia Rey Xènia Boladeras
Milai Mari Luz Barrera Campos Marina Garcia Íngrid De La Caña Laura Vilella Ariadna Sanjuán Iris Llaverola
No T’Importa Meritxell Garcia Borau Aina Carla Gala Zoe Ariadna