Llista d’equips inscrits

11è Torneig prebenjamí i benjamí

Ja podeu consultar la relació d’equips inscrits al Torneig de Nadal Caga Tió.

Per evitar possibles equivocacions a les inscripcions, us recomanem que reviseu la informació publicada. Qualsevol errada a modificar heu d’enviar un correu electrònic a activitats@esportigualada.cat. Teniu temps fins el dimarts 11 de desembre a les 3 de la tarda.

Prebenjamí masculí
El Millor Equip Mariona Cruz Llinares Georgina Altarriba Prats Pau Del Carmen Grados Pau De Luís Ferrer Adrià Bernáldez Muñoz Pol Barrios Carulla
Els 4 “Tios” Gabriel Vidal Bisbal Gers Vidal Soteras Quim Roldan Forn Roger Torres Saiz Otger Codina Biosca
Equipo A Pilar Roldan Perez Marc Espinalt Arroyo Nil Mercader Orriols Roger Lopez Castellvi Pol Palomino Ruiz Jordi Galeote Morros Victor Esteban Roldan
Invencibles David Salminci Nico Salminci Cruz Jan Pol Vinardell Prades Arnau Callizo Rubio Roc Viladoms Moyano Adrián Moreno Robles
Les Furies Negres Raimon Morató Riera Xenia Farré Trullols Genís Gómez Costa Jan Torner Cabré Nil Múnuera Borull Pol Morató Perianes
Los Diablos Supercraks Joana Calvet Sole Pau Franco Calvet Daniel Fernandez Baños Elías Fernandez Parodi Max Navarro Prats Marcel Regordosa Yáñez
Poti-Poti Joan Rueda Soler Pedro Zamora Pérez Adrià Claramunt Borrella Ferran Blaya Corrons Adrià González Majada Adrián Soriano García Bernat Rueda Queralt
Superxuts Laia Esteras Fontanet Rafel Calsina Sergi Farré Gina Farré Cesc Albet Jep Morente Arnau Marimon
Tauros Glòria José Barrera Pasqual Jiménez José Jan Giner Costa Bern Closa Eguiburu Roc Moncunill Lopez Gerard Montosa Sastre Pau Carreras Collado
Prebenjamí femení

 

Pim Pam Rosa M Dalmases Del Rio Íngrid Martín Dalmases Noa Jover Fernández Leire Carbonell García Paula Trepat Mellado Dania Hafiane El Hattabi Saray Avilés Serrano
Prebenjamí mixt
Aldeanos Ivan Olvera Baena Lluc Olvera Mabars Iona Compte Sánchez Elia Martínez Jové Leo Olmo Arjona Biel Ferrús Expósito Bruna Duran Estrada
Cowboys I Una Girl Montse Forn I Jorba Aina Malet I Forn Pau Claramunt I Galtes Didier Ortiz I Hernández Oleguer Prat I Vives Alba Ramon Llorens
La Guerra De Foc Virginia Martinez Rentero Pau Ventura Gili Ton Ventura Gili Marien Claraso Mayor Aïda Farre Martinez Aroa Garcia Rey Genis Borras Vilalta
Montbou Team Sara Vidal Bisbal Jaume Domingo Duarte Maria Serra Díaz Arnau Pastor Vilarrubias Clàudia Mercadé Vidal

*A pista sempre hauran de tenir un mínim de 2 nois/es

Benjamí masculí
Els Dracs Juanma Hornos Lucena Àlex Hornos Ortega Nil Estévez Tort David Cantero Montaner Marc Manzano Etero Ferran Tort Brau Xavi Luengo Moreno
Els Esportistes Rene Esteban Belloch Joel Lozano Cortes Jaume Llobet Ferrer Abel Esteban Roldan Quinti Farres Hernandez Max Mateo Martinez Guifre Compte Jovell
Els Increïbles Mireia Subirana Chaves Jon Segura González Quim Viaña Casanovas Armand Moncunill Nil Cazorla Aleu Tomàs Ros Roger Oliveras Subirana
Els Macflais Esteve Graells I Estevez Jordi Graells Santamaria Max Fuentes Lopez Quim Llorens Mercader Ferran Iglesias Garcia Arnau Pujolá Vico Lluc Torres Altes
Els Pares Noel Riel Botines Sola Eudald Botines Noguera Liam Junyent Corti Pau Jaume Aguilar Parades Bernat Robuste Vilarrubias Pau Domènech Monclus Martí Campo Torrado
Els Salvatges D’Odena Rosa Bernades Joan Gil Bernades Adria Vives Gil Jan Gubern Garcia Jose Rubio Fernandez Arnau Sararols Carreres Iago Moreno Hornas
Els Taurons Monica Valls Huguet Martí Escolà Valls Gerard Escolà Valls Pau Sala Cabeza Aitor Muñoz Sisquella Nil Salas Calvo Quim Palau Roig
Els Tionets Emma Busquet Aleix Aguilera Busquet Pedro García Guindos Àlex Membrive Caro Aitor Elvira Lozano Pol Pelfort Ventura
Els Vius Susana Nogués Albiñana Pau Tardà Nogués Marc Tudela Antúnez Marc Canales Montes Ovidi Claramunt Forn Genís Del Viso Masmitjà Rubén Cámara Fuentes
Golden Boys Natàlia Prat Salat Aleix Morón Prat Jesús Vivar Loarte Axel Leiva Posada Jan Tomàs Mensa Jou Parramona Miquel Jordi Toribio Córcoles
Handaix Carola Dalmases Secanell Adrià Rodríguez Dalmases Biel Pérez Bernat Pérez Sindo Valls Martí Puig Josep Puig
Magic Trolls Esperança Mora Alfonso Guillem Povill Mora Biel Bernadi Lizarte Indiana Vich Tusal Pol Rosich Gallardo Aidan Dergic Trilla Adria Corcelles Gallardo
Mega Cracks David Haro Brillo David Haro Pérez Nil Ramos Jorge Oscar Barquilla Martín Guillem Martínez López Ferran Torra Maldonado Stefan Josic Martínez
Naps I Cols De L’Stick Mònica Sala Corominas Etna Torras Sala Oriol Manzaneda Sanchez Marc Prieto Carmons Marc Molins Fillat Martí Guinart Ascon Arnau Montiel Martinez
The Fires Josep Llorach Andrés Joan Miserachs Amatllé Martí Gené Garcia Martí Oliva Jubert Àlex Piernas Marsal Ignasi Altarriba Prats Marc Miserachs Domènech
Els Llampecs Meritxell Sendra Domingo Otger Aloy Sendra Pol Sanz Lasierra Erik Molina Morera Quim Orts Basas Octavi Càlichs Palet Dídac Gumà Andreu
The Four Magics Gabriel Vidal Bisbal Aran Vidal Soteras Adria Sendra Victor Fillat Grau Ton Bascompte Pujabet
The Invincible Sara Vidal Bisbal Guillem Mercadé Vidal Marc Borrega Zambudio Jan Vives Mrcader Ton Claramunt Galtés Aitor Martín Ariza Ovidi Prat Vives
Benjamí femení

 

Catacracks David Vila Garcia Gisela Baños Sanchez Mariona Martín Alpañez Ariadna Abanades Castro Aina Vila Cantero
Kindock Jordi Joan Tasias Martinez Alexia Prado Ramon Maria Esteban Galtés Laia Carné López Èlia Pedrero Vilanova Eva Amor Martos Carla Tàsias Pérez
Les 6 Heroïnes Daniel Martínez Cortés Maria Martínez Espinosa Berta García Bernaldez Jana Viladoms Moyano Alexia Godo Niarnau Alba Barrera Caldito Marta Roblas Lizarte
Les Liles Marta Queralt Forn Irene Moreno Mena Ivet Martín Dalmases Abril Besa Torrents Irina Barrón Gómez Jana Rueda Queralt
Les Slimers Lourdes Dalmases Rosich Mar Vila Dalmases Elsa Gonzàlez Brillo Carla Romero Camps Bruna Marimon Sallés Martina Almonte Grau Martina Bascompte Pujabet
Montgirls Elisabet Tort Nasarre Lara Llobet Tort Mariona Pons Compte Marta Orpinell Llorens Marta Ferran Claramunt Núria Borrega Zambudio Aina Sanchez Calveras
Els Estels Iolanda Martínez Jasna Josic Martinez Bet Altes Puig Dayana Trujillo Más Claudia Cortijo Martín
Superestrelles Desmaris Campo Neila Urgell Tudela Cunill Aina Camps Gassó Aina Pastor Campo Ona Fernández Valiente Queralt Trias Fontanilles Jana Expósito Martínez

 

Benjamí mixt

 

 

 

Els Coloraines Oscar Compte Miquel Rosa Compte Sánchez Marçal Olvera Mabras Martina Duran Estrada Nourdin Zeriouh Akharfi Aneu Morcillo Falcones Aniol Morcillo Falcones
Els Hackers Daniel Martinez Cortes Joan Martínez Espinosa Ivette Ramon Medina Laia Roig Lobato Ivan Lázaro Cabeza Oscar Lázaro Cabeza Pol Jorge Camus
Els Petits Esportistes Marina Mellado Moreno Claudia Alpañes Garcia Júlia Trepat Mellado Nil Molinero Royo Biel Pons Pérez Nil Gombau Landa Hugo Garrido Hernández
Els Rapids Josep Maria Farre Valls Marc Ventura Gili Miriam Farre Martinez Gil Sayavera Closa Guiu Serarols Tomas Neus Massana Garcia Martina Sola Solernau
Llops I Guineus Cristina Mir Morgadas Clara Morera Vidal Queralt Camprubí Mateu Vinyet Pont Mir Edna Almirall Majoral Pol Almirall Majoral Guillem Gené Garcia
Los Makis Joan Moncunill Posada Martí Moncunill Lòpez Isaac Doncel Nager Cora Moreno Ordóñez Elia Castuera Sanou Albert Bernades Cuadras
Petafoc Pilar Berlandino Cambras Bettina Valle Xavi Fernandez Arnau Bernaldez Aina Murillo Berta Grabulosa Marc Mezcua

*A pista sempre hauran de tenir un mínim de 2 nois/es